Alerjik ve Hassas Gözler İçin Organik ve Hipoalerjenik Rimel Tavsiyeleri

Alerjik ve hassas gözlere sahipseniz doğru rimel bulmanın ne kadar zor olduğunu en iyi siz bilirsiniz! Bu yüzden makyaj yaparken gözlerinizi rahatsız etmeyecek, alerji yapmayan organik ve hipoalerjenik rimelleri sizin için listeledik. Hemen bu rimel önerileri arasından hassas gözlerinize uygun olanı bulun!

‘Bu içerik marka işbirliği içeriyor olabilir. Bazı ürünler için alerjisi olanların dikkat etmesini öneririz! Önerdiğimiz ürünleri seveceğinizi umuyoruz! Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

1. L’Oréal Paris Air Volume rimel.

L’Oréal Paris Air Volume rimel, kirpiklere yoğun bir hacim ve dolgunluk verir. Silikon içermeyen ve gün boyu kalıcılık sunan bu rimel hipoalerjenik bir yapıya sahip.

Buradan satın alın.

2. La Roche-Posay Toleriane Mascara Volume

La Roche-Posay Toleriane Mascara Volume, hassas gözlere sahip olanlara ve lens kullananlara özel olarak formüle edilmiş bir maskaradır. Kirpikleri belirginleştirirken hacim ve dolgunluk kazandıran bu rimel kısa kirpikleri dahi uzatabilecek şekilde tasarlanmış.

Buradan tek tıkla satın alın.

3. La Roche Posay Respectissime maskara.

La Roche Posay Respectissime Volume Densifying maskara, hassas gözler için ideal bir seçim olabilir. Kirpikleri yoğunlaştıran ve hacim kazandıran bu rimel daha dolgun kirpiklere ulaşmanızı sağlayacaktır.

Buradan satın alın.

4. L’Oréal Paris Paradise maskara.

L’Oréal Paris Paradise rimel, yoğun siyah rengi ve özel fırçası ile uzun süren kalıcılığa sahip. Ortadan basık ve dalgalı fırçaya sahip olan bu rimel hassas gözlere uyum sağlayacak şekilde üretilmiş.

Buradan satın alın.

5. Maybelline New York Colossal Curl Bounce maskara.

Maybelline New York Colossal Curl Bounce maskara, özel formülü ve fırçası ile kirpiklere hacim, kıvrım ve uzunluk etkisi sağlayacaktır. Yumuşak ve esnek kıvrımlı fırçaya sahip olan bu maskara hipoalerjenik olarak üretilmiş.

Buradan hemen satın alın.

6. L’Oréal Paris Telescopic Lift maskara.

L’Oréal Paris Telescopic Lift rimel, özel tasarlanmış fırçası sayesinde tek tek kirpiklere kolayca ulaşarak hacim, uzunluk ve kıvrım etkileri sunar. Uzun süre kalıcılığı bulunan bu rimel hassas gözlere uyumlu olarak üretilmiş.

Buradan satın alın.

7. New Well Bio-Herbal bitkisel maskara.

New Well Bio-Herbal maskarada bitkisel ve kirpik uzatan içerikler yer alıyor. Kirpikleri güçlendiren ve hassas gözlere uygun olan bu maskara kirpiklere yoğun siyahlık katıyor. Ayrıca bu ürün hayvanlar üzerinde de test edilmemiş.

Satın almak için buraya tıklayın.

8. Note Real Look rimel.

Note Real Look rimel, özel tasarlanmış büyük fiber fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırarak dolgunluk ve hacim katmayı vaat ediyor. Hassas gözler için uygun bir seçenek olan bu rimel uzun süre dayanıklı formülü sayesinde gün boyu kalıcılık sağlar.

Buradan tek tıkla satın alın.

9. L’Oréal Paris Air Volume rimel.

L’Oréal Paris Air Volume rimel suya dayanıklı ve yoğun siyah renk pigmentli olarak tasarlanmış. Hipoalerjenik olan bu maskara gözlerinizde rahatsızlık hissi oluşturmadan gün boyu size eşlik edebilir.

Buradan satın alın.

10. Clinique High Impact maskara.

Clinique High Impact maskara, yumuşak dokulu fırçası ile kirpiklerinizi tek tek ayırarak dolgunluk ve hacim sağlar. Hassas gözlere uygun olan bu rimelin içeriğinde paraben yer almıyor.

Buradan satın alın.

11. Estee Lauder maskara.

Estee Lauder’ın bu maskarası yoğun siyah renk pigmentleri ve özel formülü sayesinde kirpiklerinizde etkileyici bir hacim ve uzunluk yaratacaktır. Cildinizle uyumlu formülü sayesinde gözlerinizde rahatsızlık hissi oluşturmaz ve hassas gözler için de uygun bir seçim olabilir. 

Buradan hemen satın alın.

12. Yves Rocher yoğun hacim veren rimel.

Yves Rocher yoğun hacim veren uzatıcı rimel özel fırçası ve yoğun renk pigmentleri sayesinde kirpiklerinize dolgun bir hacim ve uzunluk sağlar. Su geçirmez özelliğe sahip olan ve hassas gözlere uyumlu bu maskara gün boyu kalıcı bir etki sunar.

Buradan satın alın.

13. Lancome Grandiose rimel.

Lancome Grandiose rimel yoğun siyah renk pigmenti ve özel fırçası sayesinde kirpiklerinizde etkileyici bir hacim ve kıvrım yaratacaktır. Cilt dostu formülü sayesinde gözlerinizi koruyan bu maskara hassas gözler için de uygun bir seçimdir. 

Buradan tek tıkla satın alın.

14. Clinique High Impact kahverengi maskara.

Clinique markasının High Impact adındaki yüksek kaliteli maskarası kahverengi tonlarında ve yoğun renk pigmentli olarak tasarlanmış. Paraben içermeyen bu maskara hipoalerjenik bir yapıya sahip. 

Buradan satın alın.

15. Yves Rocher Intense Metamorphose rimel.

Yves Rocher markasının bu yoğun hacim veren ve uzatıcı maskarasının içeriğinde Hint yağı yer aldığından kirpiklere bakım sağlar. Paraben, silikon, alkol ve parfüm içermeyen bu rimel hassas gözler ve lens kullananlar için uygun olarak üretilmiş.

Buradan satın alın.

16. Yves Rocher ekstra uzatıcı maskara.

Yves Rocher markasının bu ekstra uzatıcı hacim veren siyah maskarası, kirpiklerinize daha dolgun ve uzun bir görünüm kazandırabilir. Kirpiklerinizi koruyan ve güçlendiren bu topaklanmayan maskara, hassas gözlere uyumlu olarak tasarlanmıştır. 

Satın almak için buraya tıklayın.

17. Yıkanabilir ve kirpik uzatan maskara.

Bu yıkanabilir sıvı kirpik uzatma maskarası, hassas gözler için ideal olarak tasarlanmış. Kirpiklerinizin daha dolgun ve uzun görünmesini sağlayan bu maskaralar, kolay uygulanabilen ve bulaşmaya dayanıklı formüle sahip. 

Buradan satın alın.

18. Jane Iredale Pure Lash maskara.

Jane Iredale Pure Lash Mascara, suya dayanıklı formülü sayesinde kirpiklerinizde uzun süre kalır ve gün boyu kalıcı bir görünüm sağlar. Siyah renkli bu hassas gözlere uyumlu olan maskara, gözlerinize derinlik katarken, doğal bir görünüm de katar.

Buradan satın alın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir