MKE Ankaragücü Yardımcı Antrenörü Özden Öngün: ‘Kötü bir oyun ortaya koyduk’

MKE Ankaragücü Yardımcı Antrenörü Özden Öngün, Trendyol Süper Lig’in 12. haftasında Bitexen Antalyaspor’a 4-0 kaybettikleri maçta kötü bir oyun ortaya koyduklarını söyledi.

Teknik direktör Emre Belözoğlu’nun sarı kart cezası nedeniyle Antalyaspor maçında takımın başında sahaya çıkan Öngün, karşılaşmadan sonra düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Maça çok kötü başladıklarını vurgulayan Öngün, şunları kaydetti:

“İlk 20 dakikada istediğimiz hiçbir şey olmadı. Rakibimize kurmak istediğimiz baskıyı kuramadık. Geri dönerken de istediklerimizi yapamadık. Rakibimiz de iyi oynadı. Kötü bir akşamdı ve çıkarılacak çok ders var. Daha önce iç sahada aldığımız galibiyetler gibi toparlanarak iyi sonuçlar almalıyız. Taraftarımızın tepkilerine anlayışlıyız ama oyuncular düştüğünde onları ayağa kaldırmak bizle beraber taraftarın da görevi. İyi futbol görmedikleri için tepkileri olabilir. Biz bunu değiştireceğiz. Emre Belözoğlu kafasına koyduğu her şeyi yapabilen bir karakter. Bu geceyi unutmayacağız ve çıkaracağımız dersler olacak. Yukarıyı hedefleyen ve oyunumuzu geliştiren bir takım olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir