Oniki & Gamfed İşbirliğiyle Düzenlenen 2. E-Ticarette Oyunlaştırma Webinarı

3 Kasım 2023 Cuma günü saat 13:00’de 12 dakikadan oluşan 12 uzman konuşmacıyla gerçekleşecek. Pegasus Havayolları, Migros, Arçelik, İBB İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Boyner, ebebek, Hepsiburada, Ticimax, Utilify, LinqiApp, Monay gibi kurumların oyunlaştırılmış uygulamalarından ilk kez aktarılacak sunumlarını izleme şansı olacak.

Açılış konuşmasını Oniki platformu kurucusu Ziya Kızıltan ve Gamfed Türkiye Oyunlaştırma Topluluğu kurucusu Ercan Altuğ Yılmaz’ın yapacağı tümüyle ücretsiz olan etkinliğin kapanış konuşmasını da Açık Beyin Kurucusu Prof. Dr. Sinan Canan bizzat yapacak.

İlk etkinliği 19 Haziran 2023 ‘te gerçekleşen “Eticarette Oyunlaştırma Webinarı” izlemek için Oniki ve Gamfed Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik boyunca özellikle pandemi sonrası büyük bir artış yaşayan e-ticaret uygulamalarının pandemi sonrası odaklandıkları “farklılaştırılmış deneyimler” içinde en çok öne çıkan iş modeli “oyunlaştırma” özelinde sunumları izleyeceğiz.

Oyunlaştırma, oyun tasarım tekniklerinin iş hedeflerine uygulanması olarak tanımlanan bir iş modeli. Oyunlaştırma ile e-ticaret firmaları ve dijital uygulamalar geliştiren kurumlar tarafından sadece satışı arttırmak amaçlı değil, müşterileri tanımak, daha özel teklifler ve deneyimler sunabilmek ve uzun vadeli sadakat sağlamak için de başvurulmaya başlanılan bir model.

Gamfed Türkiye, Uluslararası bir örgüt olan Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu Gamfed’in (International Gamification Confederation) Türkiye temsilciliğidir, kar amacı gütmeden tümüyle cüretsiz oyunlaştırma odaklı etkinlikler düzenlemekte ve sunumlar yapmaktadır.

Gamfed Türkiye kurucusu Ercan Altuğ Yılmaz’ın da açılış konuşması yapacağı etkinlik Oniki ve Gamfed Türkiye Youtube kanalından ücretsiz izlenebilecek.

Ancak kayıt olunarak ONIKI platformundan da soruları cevaplayarak puanlar toplayarak hediye çekleri kazanılabilecek ve sunum yapan kurumlara sorular sorma hatta sunum yapan ve diğer katılımcılarla birebir network seansları yapabileceklerdir. Kayıt ve bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Oniki platformu, Oniki, geliştirdiği yapay zeka teknolojisiyle B2B matchmaking yapan hibrit event platformudur.

Yapay zeka destekli B2B matchmaking 

Oniki’nin geliştirdiği benzersiz yapay zekâ destekli B2B matchmaking teknolojisi ile size ve işinize maksimum fayda sağlayacak en doğru kişilerle bire bir iş görüşmesi yapma fırsatını yakalayın.

Gamification – Yüz binlerce TL değerinde ödül ve indirimler!

Oniki uygulaması üzerinden gelen sorulara verdiğiniz cevaplarla ve stant ziyaretleriyle puanlar toplayarak gün sonunda sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayın.

Özel tasarlanmış Oniki uygulaması:

Oniki konseptini tüm ayrıcalıklarıyla ister mobil uygulama, ister bilgisayarınız üzerinden deneyimleyin.

Linkedln

X

Instagram

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio’nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir