Prof. Dr. Özgür Demirtaş IKEA’dan Fotoğraf Paylaştı: Başka Söz Söylememe Gerek Kalmadı

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, ekonomideki mevcut durumu değerlendirirken, “Ne yazık ki, size iyi haberler veremem” diyerek endişelerini dile getirmiş “Kötünün kötüsü geliyor” demişti. Demirtaş Ekonomik durumun sene sonuna kadar daha da kötüleşeceğini öngörmüştü.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş yeni bir paylaşım yaptı, “Başka söz söylememe gerek kalmadı” notuyla dikkat çeken fotoğrafı paylaştı.

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, bugün sosyal medya hesabından dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı. İsveçli hazır mobilya devi İKEA’nın restoranında çekilen fotoğrafta, yaprak sarmasının bir adetinin 10 TL’ye satıldığını gösteren bir bilgilendirme notu görülüyor.

Türkiye’nin ekonomik sorunlarına ilişkin saptama ve önerilerini hemen her gün sosyal medyadan dile getiren Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş, bugün Twitter hesabından dikkat çeken bir fotoğraf paylaştı.

Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Demirtaş, montaja hazır mobilya, mutfak aletleri ve ev aksesuarları tasarlayan ve her şubesinde uygun fiyatlı hizmet veren bir restoranı bulunan İKEA’dan bir fotoğraf paylaştı.

Özgür Demirtaş’ın “Benim başka bir söz söylememe gerek kalmadı” notunu düşerek paylaştığı fotoğrafın İKEA restoranında çekildiği anlaşılıyor. Görselde bir adet yaprak sarmanın fiyatının 10 TL olduğu yazıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir