Samsung Galaxy S23 serisi beklenen güncellemeyi aldı

Samsung’un amiral gemisi Galaxy S23 serisi için Android 14 tabanlı One UI 6 Beta 8 güncellemesi yayınlandı. Güney Kore merkezli teknoloji devi, Android 14 özel arayüzünün stabil sürümünü yayınlamaya hazırlanırken, bu sürümü tam sürüm öncesi son beta olarak sunuyor.

Galaxy S23 serisi, yani Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra sahipleri bu güncellemeyi deneyebilirler. Belirtmek gerekir ki, bu cihazlara Android 14’ün ilk sürümü değil. Zira Samsung, One UI 6’yı sürekli olarak yeni beta sürümleri ile güncelliyor.

Samsung Galaxy S23 serisi beklenen güncellemeyi aldı

Şu an için, bu güncelleme Hindistan, Polonya, Almanya, ABD ve İngiltere’deki kullanıcılar için yayınlandı. One UI 6 Beta 8 güncellemesi her ne kadar büyük yenilikler içermese de, sistemin kararlılığını ve performansını artırıyor. Aynı zamanda özellik geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri de bu güncelleme ile geliyor. Ek olarak, Ekim 2023 tarihli en güncel güvenlik yamasını da içeriyor. Bu son beta sürümü, mevcut uygulamaların da güncellenmesini sağlıyor, böylece Android 14 beta deneyimi daha iyi hale geliyor.

Ancak, bu güncellemenin yalnızca One UI 6 beta programına zaten kayıtlı olan Galaxy S23 kullanıcıları için mevcut olduğunu belirtmek önemli. İlgilenenler, güncellemeyi kontrol etmek için “Ayarlar” menüsündeki “Yazılım Güncelleme” seçeneğini kontrol edebilirler. Bu son beta sürümünün toplam indirme boyutu yaklaşık 500MB civarında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir